Select Page

The Primero team has your IT back

Primero ApS is a Danish IT company, that has existed since 2010.

Below you’ll find the entire team –  we’re looking forward to hear from you.

(We all speak English)

Aleks Blankholm

Aleks Blankholm

Partner / CTO

Telefon: +45 82 307 308
Teams: aleks@primero.dk

Lars Brix Magnussen

Lars Brix Magnussen

Partner / CEO

Telefon: +45 82 307 308
Teams: lars@primero.dk

Martin Boysen

Martin Boysen

Senior consultant

Telefon: +45 82 307 308
Teams: martin@primero.dk

Søren Dahl

Søren Dahl

Senior consultant

Telefon: +45 82 307 308
Teams: sda@primero.dk

Poul Møller Carlsen

Poul Møller Carlsen

IT consultant

Telefon: +45 82 307 308
Teams: poul@primero.dk

Lene Ejby Petersen

Lene Ejby Petersen

Helpdesk coordinator

Telefon: +45 82 307 308
Teams: lene@primero.dk

Henrik M Marcussen

Henrik M Marcussen

Helpdesk supporter

Telefon: +45 82 307 308
Teams: henrik@primero.dk

Accepter cookies, og få mest muligt ud af vores site Læs vores privatlivspolitik

Cookie indstillingerne på denne hjemmeside er aktiveret for at give dig den bedste oplevelse. Hvis du fortsætter med at bruge hjemmesiden uden at ændre dine cookie indstillinger eller du klikker Accepter herunder, betragtes dette som din accept

Luk